Ersağ Üyelik Formu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam42
Toplam Ziyaret116602
Site Haritası
Saat

Evde Yapılacak İşler

1990 lı yıllarda Evde Yapılacak İşler den en popüler işlerinden birisi evde nikâh şekeri hazırlamaktı.Evde ek iş arayanların bir numaralı mesleği haline gelmişti. 500-1000 kişilik bir nikâh töreni için ailecek oturup saatlerce nikâh şekeri hazırlardık. Aslında çok paralı bir iş değildi. Akmasa da damlar felsefesi ile para paradır diyerek ek gelir kapısına dört elle sarılırdık. Zaman ilerledi artık nikâhlarda şeker âdeti terk edilmeye başlandı. Ya da nikâh şekeri satıcıları nikâh şekerlerini daha ucuza mal etmek için sırf nikâh şekeri hazırlasın diye işçi tutmaya başladı.  Kısa süre içerisinde gelir kapısı azalmaya başladı. Ve artık İstanbul gibi bir şehirde eskiden 40 000 insan nikâh şekerinden ekmek yerken bugün bu sayı 500 ü bile bulmuyor.

Nikah şekeri işinin bitmeye başlamasından sonra bir çok insan farklı işlerden para kazanma yolu arayışına girdi. Evlere temizliğe gitme, evde nakış örme, salça yapıp satma, fal bakma, kurşun dökme, gibi bin bir türlü yolla para kazanma yolları denenmeye başlandı.

En sonunda internetin hızlı yayılması ile artık para kazanma yöntemleri internette aranmaya başlandı. Anket doldur ile başlayan internet para kazanma yolu, ptc siteleri ile tıkla kazanla devam edip makale yazarlığı ve satış ortaklığına kadar uzanan bir dizi gelişimler göstererek bugünlere ulaşıldı.

Evde ek gelir getirecek yapılan iş arıyorsanız ve hala arayış içinde iseniz demek ki www.vizyonpara.com sitesi ile tanışmamışsınız demektir. İnternetten evde yapacağınız iş ile nasıl para kazanacağınız konusunda size profesyonel bilgi vermek adına kurulan vizyon para sitesi ile kısa zamanda kendi paranızı kendiniz kazanacak kimseye muhtaç olmadan yaşayabileceksiniz.

Evde yapılacak işler konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz www.vizyonpara.com sitesini mutlaka detaylı olarak incelemelisiniz.. Aradığınız iş fırsatının detaylarını web sitemizde bulabilirsiniz.Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 25° 9°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.12842.1322
Euro2.94112.9464