Ersağ Üyelik Formu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam74
Toplam Ziyaret116693
Site Haritası
Saat

Ev Hanımlarına Evde İş İmkanı

Ne iş yaparsın sorusuna cevap olarak eğer çalışılmıyor ise ev hanımıyım denirdi. Son günlerde bu kavram gittikçe değişmeye başladı. Artık ev hanımları evde para kazanmaya başladı. Hatta birçok ev hanımı ana gelir olarak evde yaptıkları bu işten geçimlerini sağlamaktadırlar.

Gün boyu ev işlerinden misafir ziyaretlerinden bunalan ev hanımları internetin bağlanması ile birlikte gün boyu facebook gibi sosyal ağlarda gezerek zaman öldürme eğilimindeler. Maddi sıkıntı nedeniyle birçok ev hanımı artık evden para kazanma konusunda araştırmalar yapıp evden para kazanmaya başladılar.

Evden para kazanan bayanlar genelde herhangi bir ürünün satışında aktif rol oynayıp komisyon alarak ciddi paralar kazanmaya başladılar. Satış için gerekli olan birçok şartlar ev hanımlarının genetik özelliklerinde mevcuttur. Ev hanımları aldığı bir ürün kaliteli çıktıysa size bu konuda saatlerce ballandıra ballandıra nutuk verebilir. Pazarlama sektörünün altın anahtarlarından birisi de işte bu ilkedir. Malı ne kadar iyi tanıtırsan malın satışını o kadar çok hızlandırmış olursunuz. Satış stratejisinde ikinci maddemiz ürünü ihtiyaç sahipleriyle buluşturduğunuz an satış patlaması yaşayabilirsiniz. Altın günleri mevlütler bu tip işler için biçilmiş kaftan günleridir. Bir çok ev hanımının aynı evde olduğunu düşündüğünüzde bir ürünü aynı anda 15-20 kişiye satma imkânınız var. Bu tip organizasyonlar düzenleyip evini satış ofisi olarak kullanan ev hanımları kısa sürede ciddi paralar kazanmaya başladı.

Bir işte başarılı olmanız için o işle ilgili herhangi bir kaygınız olmaması gerekir. Acaba başarılı olur muyum olmaz mıyım? Yatırdığım parayı geri kazanabilecek miyim gibi sorularla zihninizi bulandırmamanız gerekir. Satış ortaklığında ve komisyon usulü ile çalıştığınızda satış yapamazsanız herhangi bir zararınız olmamaktadır. Bu durum kişide rahatlığa yol açmaktadır. Rahat ortamda yapılan işler genelde hep başarı ile sonuçlanmıştır. Ev hanımları evde iş yaparak herhangi bir para ile işe başlamadıkları için rahat bir ortamda çalışma imkânına sahiptir. Bu rahatlıkta ev hanımlarına evde iş konusunda ciddi başarı ve para kazandırmaktadır.Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 21° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.12842.1322
Euro2.94112.9464